Aplikacja mobilna Hallo TAXI

Zamawiaj Hallo TAXI wprost ze swojego smartfona lub tabletu

aplikacja mobilna hallo taxi gdańsk
hallo taxi app store
hallo taxi google play
hallo taxi winphone store

Jak korzystać z aplikacji mobilnej Hallo TAXI Gdańsk?

aplikacja mobilna taxi

1. Wprowadzenie

Aplikacja mobilna Hallo Taxi Gdańsk stworzona została z myślą o osobach ceniących komfort jaki wynika z posługiwania się nowymi technologiami w codzinnym życiu. Od dziś nie musisz już szukać numeru telefonu, opuszczać ważnego spotkania, aby wcześniej zamówić taksówkę na wybraną godzinę, zastanawiać się nad adresem pod jaki ma podjechać po Ciebie taksówka. Te i tym podobne zmartwienia odchodzą powoli "do lamusa". Komfort obsługi, łatwość i prostota nawigacji oraz wybór preferencji znakomicie oddają ducha korporacji.

aplikacja mobilna taxi

2. Pierwsze kroki

Tuż po włączeniu aplikacji, w pierwszej kolejności pokazuje nam się ekran, na którym widać poruszające się po mapie punkty, odpowiadające taksówkom poruszającym się w rzeczywistości w danych miejscach miasta. Dzięki temu możemy zaobserwować jak daleko od miejsca naszego położenia znajduje się najbliższa taksówka.

aplikacja mobilna taxi

3. Składanie zamówienia

Decydując się na zamówienie taksówki możemy posłużyć się wbudowanym w nasze urządzenie mobilne modułem GPS, aby wskazać miejsce naszego położenia jako miejsce, w które ma przyjechać taksówka, albo możemy ręcznie wpisać dowolny, wybrany przez siebie adres. W celu finalizacji, aby przejść do dalszych kroków należy wybrać przycisk znajdujący się u dołu ekranu po jego lewej stronie, z napisem "zamów". Możemy również skorzystać z alterentywnej, tradycyjnej metody wybierając przycisk "zadzwoń", aby połączyć się telefonicznie z dyspozytorem na centrali Hallo Taxi Gdańsk.

(UWAGA! Bardzo prosimy o upewnienie się, że moduł GPS zainstalowany w Państwa urządzeniu poprawnie wskazuje aktualną pozycję. Błędne wskazanie modułu spowoduje wysłanie taksówki w inne miejsce niż oczekiwane. Jeżeli nie są Państwo pewni poprawności wskazań GPS'a, prosimy o ręczne wprowadzenie adresu dojazdu, w celu uniknięcia pomyłki).

aplikacja mobilna taxi

4. Uzupełnianie informacji

W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o uzupełnienie formularza i podanie kilku niezbędnych informacji dotyczących, np. formy płatności, rodzaju pojazdu, ilości pasażerów, itp. W tym również miejscu możemy wpisać dodatkowe informacje dla kierowcy niezbędne do poprawnej realizacji zlecenia, bądź dotyczące naszych indywidualnych preferencji, np. o konkretnym miejscu oczekiwania.

aplikacja mobilna taxi

5. Podsumownaie

Na zakończenie możemy dokonać oceny zrealizowanego zlecenia, podzielić się swoimi uwagami bądź spostrzeżeniami. Pomoże nam to stale podnosić jakość wykonywanych usług, poprawiać na bieżąco ewentualne niedociągnięcia oraz motywować kierowców pochwałami płynącymi bezpośrednio od zadowolonych klientów.